Regały do magazynu Katowice

Regały do magazynu - funkcjonalność, jakość, estetyka

Regały do magazynu przede wszystkim powinny wykazywać się niezawodną odpornością na czynniki niszczące, a także stabilną konstrukcją, zapewniającą udźwig przechowywanych przedmiotów. Regały do magazynu tworzone przez naszą firmę w Katowicach odpowiadają nowoczesnym standardom, gwarantując wysoką funkcjonalność. Wykonane z materiałów najwyższej jakości, z dbałością o komfort użytkowania, znakomite parametry techniczne oraz estetykę, często tak ważną w pomieszczeniach regały magazynowe, sprawdzają się w archiwach, bibliotekach, warsztatach oraz pomieszczeniach biurowych.

Nowoczesne regały magazynowe

Wykonane z giętej blachy o różnych grubościach (zależnie od elementu), posiadają półki stalowe o grubości 20 - 30 mm, malowane są proszkowo z użyciem techniki elektrostatycznej. Regały do magazynu z naszej firmy w Katowicach są nowoczesnymi konstrukcjami, opierającymi się na mechanizmie jezdnym. Dzięki kołom żeliwnym dwukrotnie łożyskowanym, o średnicy 105 mm przemieszczanie ich jest niesamowicie łatwe, dzięki czemu tworzą nieograniczony dostęp do zbiorów magazynowych bez względu na lokalizację elementów. Regały do magazynu posiadają regulowane półki, niewymagające użycia narzędzi podczas zmiany ich położenia. Nowoczesne regały, powstające w naszym przedsiębiorstwie posiadają fronty z płyty metalowej. Kolorystykę paneli zabezpieczających zawartość regałów od frontu można dostosować do indywidualnych wymagań. Mechanizm jezdny regałów metalowych do magazynu działa niezawodnie, gwarantując ich równoległe przesuwanie, za co odpowiada koło śladowe, a ich ruch sterowany jest za pomocą trójramiennego pokrętła. Korba zakończona jest obrotowymi gałkami i wyposażona w blokadę ruchu regału.


Regały do magazynu według indywidualnych wymagań

Wysokiej jakości materiały oraz niezawodne mechanizmy tworzą znakomicie działające konstrukcje, sprawdzające się w pomieszczeniach firmowych, w instytucjach publicznych, placówkach handlowych, gastronomicznych oraz edukacyjnych. Regały magazynowe można dostosować do indywidualnych potrzeb. Personalizację oferty wspierają szyldy, zamontowane na frontach regałów. Dzięki nim łatwo i szybko można znaleźć niezbędną dokumentację lub przedmioty. Regały do magazynu spełniają wysokie wymagania, stając się niezastąpionym wyposażeniem pomieszczeń, w których przechowywana jest duża ilość przedmiotów. Znaczna pojemność, udźwig, a także nieograniczony dostęp do każdej części regału zapewniają optymalizację organizacji pomieszczenia. Regały do magazynu wspierają maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni oraz są gwarancją prostego użytkowania (gwarantujemy dostawę oraz przeszkolenie z obsługi).

regal-magazyn